News

Tom v novém seriálu ?!

1. října 2011 v 21:26 | Ellie Felton
Na netu koluje nová zpráva, že Tom se přihlásil na konkurz do nového seriálu. Zdá se mi to, ale divné, Tom a seriál? To by měl po 12 letech novou éru. V seriálu hlavní roli ještě neměl, ale zahrál si malou roli v Čarodějnice školou povinné a ve 3 dílech krimi seriálu Vyšetřování naslepo. Na stránkách, kde jsem tuto informaci našla z datumem včerejším bylo napsané, že se jedná o komediální americký sitcom, utajované jméno, které ještě nebylo zveřejněno, ale Tom údajně bdue žádat o hlavní roli v tomhle seriálu. No jsem zvědavá jak to nakonec bude, jen abyste byli v obraze. Určitě až se dozvím více vám dám vědět, taky tu roli nemusí dostat, že. Možná si řekl, že po HP se musí dát zase k něčemu pravidelně vysílajícímu(jak to bylo v případě HP ale po rocích) a ne jen k celovečerákům:)

Happy Birthday HONEY !:)

22. září 2011 v 20:32 | Ellie Felton
Tímhle článkem bych chtěla popřát mému nejoblíbenějšímu herci Tomovi samozřejmě k narozeninám:)Přeju mu všechn onejlepší samé úspěchy,halvn írole, skvělé filmy, dobrou muziku lepší přítelkyni, ať je š'tastný,zdraví hodně lásky a ať je furt tak skvely jak doposud:)Happy Birthday Honey!!!:):*

Tom bude 22.10-23.10.2011 v Belgii na festivalu FACTS

19. září 2011 v 19:33 | Ellie Felton
Tom potrvdil na svých stránkách, že 22-23.října bude v Belgii. Sice je to od nás daleko, ale přeci jen pro info a proč vlastně tam pojede?Kvůli festivalu FACTS(neboli fakta) což je největší komixový,sicfi festival v Evropě.Tom to ohlásil dnes nás svých stránkách a zavázal se slibem, že opravdu přijede:)Taky se to objevilo na stránkách festivalu a co víc vtipnou formou, samozřejmě tam napsali zeh přijede herec z HP Tom který..... n oa nakonec všichni mudlové rozšiřte to dál:):D Tak šířím!:D

FAULT uveřejnil titulní obrázek!

17. září 2011 v 9:41 | Ellie Felton
Jak už píšu po několikáté všechno si to můžete přečíst v NEW rubrice o tom zhe Tom:D:)Je na titulce ejdnoho z nejluxusnějších časopisů na světě, který se vydává každý měsíc a údajně opravdu stojí za to, shooty jsou z tama naprosto elegantní a perfektní a včera když vyšel ve VB tak už se obejvila i fotky z titulní strany, shoot ale časopis Fault ještě celý neuveřejnil.

POZOR! NAROZENINOVÉ VIDEO!:)

11. září 2011 v 14:37 | Ellie Felton
Ahojte lidi!:)Rozhodla jsem se že když bude slavit Tom Felton 22.9.2011 ty narozky, takže bys me mu udelali narozkové video:)Už s tím mám zkušenosti, kdysi sme ho delali Nickovi Jonasovi a pak jsem ho dala na twitter no a on minulym rokem to bylo napsal na twitteru svém,Děkuju českým fanouškům za video (samozřejmě anglicky:) Nějak tak, ale prostě se o ás tehdy zmínil:) No a já si řekla proč by sme to neudělali i Tomovi!:)
Budu moc ráda když se zapojíte Tom oslaví 24.narozeniny:) A JAKTO VIDEO BUDE VYPADAT?:) Jukněte na tohle co jsem dělala pro Nicka:) Jednodušše dejte pod tenhle článek do komentů odkaz na vaši fotku s přáním pro Toma, můžete se inspirovat s fotek z videa:) Nemusí to být Vaše fotka může to být i jen jeho a napsaná Vaše přezdívka:)Budu moc ráda když se zapojíte:)A mé sbéčka některé se tam najdou:)

Fotky vkládejte pod tenhle článek do 18.9.2011:)

FAULT02

10. září 2011 v 11:40 | Ellie Felton
Tak tady je další fotka k shootu jak už sem psala pro casopis FAULT, ktery uverejnil druhou fotku ale na casopis jak uz jsem psala si musime pockat do 15.září.:)No musím rict zhe Tom je tady dokonalej:) Proste krasa:)Už se těším na celý shootek:)
Časopis taky uveřejnil jednu otázku která byla v interviewu s Tomem:) Co si mysli o své postavě v epilogu v HP 7 ? Tom řekl: Bylo to hrozný. Já sem měl být Jasona Isaaca(Lucius Malfoy) syn a vypadal jsem jako jeho otec:)

Tom a Ashley Greene ve filmu The Apparition

8. září 2011 v 16:00 | Ellie Felton
Tom se objeví v novém filmu, který se právě točí a je pod názvem The Apparation nebo li Zjevení.Zajimává kombinace Tom a Ashley Greene, která si zahrála ve Twilight sáze Alice Cullenovou. Film bude horor a bude o paranormálních jevech no zajimavě to vypadá a + s Tomem no wau:)Taky si zahrají společně se Sebastianem Stanem, premiéra se plánuje na zimu tohoto roku:)Tady je o čem ten film bude:)

V domě u Ashley Green a Sebastiana Stan začne strašit duch, kterého spolu kdysi vyvolali na univerzitě. A protože se duchovi staršího pána nejspíš nezamlouvá, že ho nenechali odpočívat v pokoji, rozhodne se, že je bude děsit a strašit, jak jen to bude možné.V tuto chvíli se na scéně objevuje Tom Felton, který má jako expert na nadpřirozené jevy zbavit oba nešťastníky jejich trápení. Jak tohle dopadne, na to si musíte počkat.
Scénář napsal Todd Lincoln, je to jeho první celovečerní film.

FAULT

6. září 2011 v 17:02 | Ellie Felton
Časopis FAULT zveřejnil fotku z dlouho očekávaného shootu Toma, shoot je celý zatím utajovaný, ale Tom by se měl objevit na titulni straně aj s rozhovorem a celým shootem v tomhle casaku už 15.září:) Bohužel jen v Anglii. Tenhle časák vychází co čtvrt roku a je naprosto luxusní a hodně obsáhlý. V jednom vydání tohohle magazínu byl na titulce aj Rueprt Grint(Ron Wesley) a taky ten shoot byl hezky ale ten Tomuv je k nakousnutí:)

Tom Felton proti rakovině

4. září 2011 v 19:16 | Ellie Felton
Tak mám tu pro vás jednu Newsku z 2.září 2011
Tom Felton vyzval své fanoušky , aby věnovali peníze pro sbírku na rakovinu.Tom uvedl na twitteru, že část sbírky by měla putovat např. pro 5 letého Jacka Marshalla na jeho léčbu rakoviny. Marshall byl diagnostikován s nádorem na mozku krátce poté co začal chodit do školy a byl nucen podstoupit vysilující chemoterapii. Intenzivní chemoterapii opustil chalpec s trvalým poškozením mozku. Tom říká:,,Každý, kdo může možná pomoct přispět na léčbu Jackova nádoru, zvýší tím povědomí o rakovině, která poskytuje nejen dospělé, ale i děti. Chlapec se s fondu začne léčit tento měsíc a Felton řekl, že se bojí že nebude mít čas díky cestám kvůli Harry Potterovi.

Informoval o tom britský deník digital spy.

Myslím že je super zhe Tom se snaží pomoct:)Má pravdu málo lidí si přiznává že na rakovinu umírají i děti.

From The Rough premiéra přesunuta!

25. srpna 2011 v 20:25 | Ellie Felton
Doufejme, že to není pravda. Server RollinGout hlásí, že Gyre posunula zpět premiéru From Th Rough do začátku roku 2012. Dnešní novinka nepřekvapila jenom mě ale všechny fanoušky. Předtím se totiž psalo něco kolem datumu 7.října 2011, ale teď se údajně film přesunul až na další rok. Aj Trailery sou po celém internetu napsané na podzim. Je to už po celém Twitteru a Facebooku RollinGout si stojí za svým. No uvidíme kde je pravda, jestli tolik očekáváný film opravdu přesunuli až na příští rok jen aby víc fanoušky napnuli.

Tom Felton vydal svůj první singl!:)

25. srpna 2011 v 15:43 | Ellie Felton
Je to tady 16.8.2011 vydal Tom svůj první singl!:)Sice jsem vám sem dávala odkazy z youtube na jeh songy, ale to bylo pouze nahrané od něho pro fanoušky na youtube(amatérské video), ale CD nevydal a teď se to blíží:)Tom minulý rok podepsal s nezávislou nahrávací společností smlouvu, a vydává svůj první track,napsal ho, když byl na dovolené na Hawaji:)A proto nese název Hawai!:)
Tom řekl: ,,Myslel jsem, že dělám nějaký N-Dubz styl věci, dívám se jak dostat na scénu špínu rapu v Británii. Jdu změnit image zpět čepice,hodně čepic...''
Navzdroy tomu všemu řekl, že jeho singl obsahuje směs kytary,klavíru a jeho samého, opakují styl Jason Mraze a Joshua Radini.
Nicméně Tom nezanevřel na herectví a v současné době se obejví v novém trháku From The Rough. A tady je informoval o tom britský deník!:)

 
 

Reklama