Červen 2012

29.6.2012-Začátek konce?

29. června 2012 v 10:35 | Ellie Felton |  My Diary
Aoj všichni !
Ano, tenhle blog je neaktivni uz dyl jak pul roku. Omlouvám se, ale tehdy sem mela dlouho ńedostpuny net a dkyž se nám po mesici zapl(dělali se opravy) škola mě přinutila vzdat se. Ted jsou prazdniny, za které jsem nesmírně ráda, protozhe má vytoužená škola je kloubko stresu. Chci vám poděkovat za to, že vás tu chodilo i 40 lidi denně,když sem tu nebyla. Nevim, jetsli má cenu rozjidzet tenhle blog. Sice Toma mam furt rada a asi si reknete zhe zas u neceho nevydrzim, ale newim vzdycky me odradí už jen ten měsíc bez blogu. Zase vracet vsechny sbé a tolik prace by to dalo, orpavdu newim.
Pak je jeste muj blog alyssa-milano, ktery už stoji rok. Ale opet je to jedno tema. Jeste newim jak to udelam, ale kazdopadne sem vas chtela pozdravti a moc vam podekovat. Kdybyste chteli OPRAVDU chteli abych nejaky z techto blogu aktitovalla nebo si zaozila novy tak halsujte v ankete pod clankem prosíím. Dekuju a papa

Ellie Felton

PS: Sbéčka vyřadte si me nebo chapu ty co si me vyradii opravdu sem na jejich blogy nechodili kazdy den jak driv, ale urcite jsou skvele jako vzdy :) A muzete si me smazat, jeste orpavdu newim jak to bude. A hezke prazdniny preju :)