Říjen 2011

Dostaň ho tam(2010)

2. října 2011 v 21:20 | Ellie Felton |  MOVIE/SERIES
Mám tu pro vás další film, kde můžete Toma vidět:)zahrál si jen takový štěk ve filmu Dostaň ho tam, upřímně mě ten film nebaví, jen ta pasáž s Tomem měli tam být dvě scény s ním, ale jednu vystřihli a tu co nevystřihli upe zkrátili.Dala jsem Vám ten kousek dolů aj ten vystřížený, na celém filmu je vtipné jen tohle sice tam hraje v halvní roli manžel Katy Perry Russel Brand, ale pravdou je, že to moc vtipný není. Tom si tam zahrál sám sebe, a jediné co tam řekne je Skvělý a pak Nech toho jo?:DJe to odpověď na:Klidně vezmi i profesora Snape zahrajeme si noční famrpál:D:)Tom je tam ale neuvěřitelně sexyyy:)Upe krásnej ty vlasy áááá úžasny:)

Role-Sám sebe


Photoshoot014

2. října 2011 v 21:03 | Ellie Felton |  Photoshoots

26.9.2011 - Na golfovém hřišti ve Walesu

2. října 2011 v 10:43 | Ellie Felton |  2011 C
Našla jsem fotku z 26.září 2011, jak Tom byl ve Walesu hrát golf:)K tomu si napsal ten den na twitter: ,,Po nejdokonalejších narozeninách je čas jít s kkulama hrát golf.'' Tom se usímvá na golfovém vozíku a moc mu to sluší opravdu vypadá skvěle:)

Tom v novém seriálu ?!

1. října 2011 v 21:26 | Ellie Felton |  News
Na netu koluje nová zpráva, že Tom se přihlásil na konkurz do nového seriálu. Zdá se mi to, ale divné, Tom a seriál? To by měl po 12 letech novou éru. V seriálu hlavní roli ještě neměl, ale zahrál si malou roli v Čarodějnice školou povinné a ve 3 dílech krimi seriálu Vyšetřování naslepo. Na stránkách, kde jsem tuto informaci našla z datumem včerejším bylo napsané, že se jedná o komediální americký sitcom, utajované jméno, které ještě nebylo zveřejněno, ale Tom údajně bdue žádat o hlavní roli v tomhle seriálu. No jsem zvědavá jak to nakonec bude, jen abyste byli v obraze. Určitě až se dozvím více vám dám vědět, taky tu roli nemusí dostat, že. Možná si řekl, že po HP se musí dát zase k něčemu pravidelně vysílajícímu(jak to bylo v případě HP ale po rocích) a ne jen k celovečerákům:)

Tom Felton is so cute!!

1. října 2011 v 21:14 | Ellie Felton |  Videos
Tady jsem našla video upe ŤUŤUŇUŇU, jak tam zpívá to malé mimi:)))A k tomu loztomilý Tom jak byl malý nádherný krátky podívejte a rozplývejte se jak já teď je to upe skvělýýýýý:)))Tom je upe božskej ťutíííík:)))

Tom v DayBreak

1. října 2011 v 15:20 | Ellie Felton |  Videos
Ták našla jsem vám interviuew, ketré stojí za to:)Je v pěkné kvalitě,Tomovi to neskutečně sluší a je z července 2011:) Byl v pořadu DayBreak:)Éééj já upe zbožňuju ten jeho anglicky přízvuk:)Slyší te to?Já sem začala upe skvěle rozlišovat Americky a Anglicky přízvu ka ten anglický je takový(škoda že to nejde opsat slovy:D To msuíte slyšet takový něco jak Pražáci(bez urážky, strašně jemný taký Hele, prosíímtě:D:) A Američani mlvuí zase jak Moraváci, zkráceně:D:)Jinak já jsem z Moravy:D:)
Ale odbočili jsme od rozhovru jedná se o ranní show něco jak Dobré ráno Ameriko, akorát tenhle pořad běží v Anglii:)Tom mluvil hlavně o tom jak přes léto bude relaxovat, a užívat si chvilkového volna než se vrhne na natáčení a věčného uvolnění od Harryho Pottera:) a na cestya že plánuje dovolenou na Floridě(kde také později byl s Jade:).Je to takové krátké jen minutové ale zajimave:)

Největší zábava?

1. října 2011 v 15:03 | Ellie Felton |  Facts
Je to opravdu zvláštní vždycky jsem myslela zhe Tom hlavně zbožňuje sporty, rybaření muziku, ale teď jsem se dívala na jeden rozhovor na youtube, kde prohlásil, že největší zábava a taky jeho upe nějvětší koníček jsou nákupy. A nejlíp se udájně odreaguje v NY, když si vyjde do ulic na oblečení,hodinky a taky nejraději nakupuje boty. Mnozí z nás si myslí, ž nakupování baví jen nás ženy, ale opak je pravdou, Tom na nakupování opravdu ujíždí, jak popsal. Jade, ketrá stála vedle něho při ineterviewu dodala: ,,S ním jít nakupovat je jako z nejlepší kámoškou. Opravdu ho to baví a není jak většinu kluků, kteří u toho jen bručí na své přítelkyně. Nejvíc mě potěší, když jsem v kabince a on mi donese kupu oblečení co si mám vyzkoušet. Je opravdové zlatíčko. ''
Nešokovalo vás to?:D Mě jo když jsem ten rozhovor viděla měla jsem pusu dokořán:D.)Do Toma ybch to opravdu neřekla, ale tak to je fakt hezký, že taky trpí nákupní horečkou:D:)

Tom portét- 02

1. října 2011 v 14:47 | Ellie Felton |  Fans pictures
Tady jsem našla kresbičku Toma, od nějakého fanouška či fanynky.Fotka je z shootu:) Opravdu je to hezky nakreslený n ojo někteří ldii maji na tohle fakt talent:)Co na to říkáte vy?:)

2010 - Wizarding World of Harry Potter - Opening

1. října 2011 v 14:40 | Ellie Felton |  2010 P
Tom na otevření Kouzelnickéh osvěta HP - parku ve VB v roce 2010:)tyhle aprky jsem 2 jeden ve VB a jeden v Americe. Nejlepší jsou ty fotky jak si dává Tom s Rupertem pivo a jak má Tom pusu od pěny:D:)Roztomilej:D:)))